Płytki wielkoformatowe w nowoczesnym domu



Aranżacja mieszkania to niełatwe zadanie, które wymaga dużej pomysłowości. Wszystkie zastosowane rozwiązania muszą być starannie przemyślane, tak by pomieszczenia były estetyczne, a przy tym funkcjonalne. Jedną z metod stosowaną przez profesjonalistów jest wybór elementu, który będzie motywem przewodnim całego mieszkania. Popularnym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnych płytek wielkoformatowych, które przypadną do gustu zarówno osobom ceniącym minimalizm, jak i tym, którzy stawiają na mocny, zaskakujący efekt.

Czytaj dalej



Jak wybrać dobrą firmę remontową?



Remont to słowo, które wielu osobom kojarzy się z mnóstwem pracy i przedłużającą się niewygodą. Jednak prędzej, czy później czeka on każdego z nas, dlatego warto zastanowić się, jak wybrać dobrą firmę remontową. I chociaż fachowców w Polsce nie brakuje, trzeba przyznać, że nie wszyscy są godni polecenia. Na jakie elementy warto więc zwrócić uwagę, by być zadowolonym z efektu końcowego?

Czytaj dalej



Gdzie sprawdzi się glazura?



Bywa, że nieoczywiste rozwiązania okazują się strzałem w dziesiątkę. Glazura od lat niepodzielnie króluje w kuchniach i łazienkach, ale uzasadnione jest jej wykorzystanie przy urządzaniu strefy dziennej. Eleganckie płytki świetnie dopasują się do wystroju wielu rodzajów pomieszczeń i nadadzą im nietuzinkowy charakter. Gdzie najlepiej sprawdzi się glazura?

Czytaj dalej



Witamy na blogu firmy warszawawykonczenia



Blog firmy warszawawykonczenia.

Czytaj dalej